Al transport udføres i henhold til CMR loven |Speditionsopgaver udføres i henhold til NSAB2000 |Medlem af DI og DTL

 

På kontoret


 

 

 

Peter Juel

Adm. direktør og ejer

tlf: 65 96 34 77

mob.: 40 42 68 77

mail: peter@peter-juel.dk​​​​​​

 

 

 

Mette Lauenborg

Bogholder

tlf: 65 96 34 77

mette@peter-juel.dk

 

 

Billede kommer snart..

 

 

 

Susanne Bojer

Business Controller

 tilf: 65 96 34 77

mail: susanne@peter-juel.dk

 

 

 

Thomas Hansen

Disponent

tlf: 65 96 34 77

thomas@peter-juel.dk

 

 

I lastbilerne


 

 

 

Kim Eldrup Hansen

Blokvogn

tlf: 20 21 68 77

kim@peter-juel.dk

 

 

 

 

 

Claus Stangerum Godskesen

Kran

tlf: 40 35 68 77

claus@peter-juel.dk

 

​​​​​

 

 

 

 

Andreas Langæble Hansen

Blokvogn

tlf: 21 42 78 77

andreas@peter-juel.dk

 

 

Billede kommer snart..

 

 

 

 

 

 

Carsten Bo Halsted

Kran

tlf: 20 23 13 41

carsten@peter-juel.dk​​​​​​

 

 

 

 

 

Martin Jacobsen

Blokvogn

tlf: 21 46 62 77

martin@peter-juel.dk

 

 

Billede kommer snart..

 

 

 

 

Henrik Birke Jørgensen

Kran

tlf: 21 61 89 90

henrik@peter-juel.dk

 

 

 

 

Jan Hansen

Blokvogn 

tlf: 93 63 36 18

jan@peter-juel.dk

 

 

Billede kommer snart..

 

 

 

 

Jens-Erik Hansen

Kran

tlf: 29 38 68 00

jenserik@peter-juel.dk

 

 


Peter Juel Transport ApS, Bellingevej 35, 5250 Odense SV  ♦  Tlf: 65 96 34 77  ♦  Mail: mail@peter-juel.dk

Forside   ♦   Om os   ♦   Vi tilbyder   ♦   Galleri   ♦   Kontakt

Vi tager det tunge læs…